O studiu

V reklamním oboru působíme od roku 2009. Každý nový projekt je pro nás možností posunout se opět dále a zdokonalit naše dovednosti. Rádi se pustíme i do projektů, které jsou náročné a vymykají se standardním rozsahům.

#

MŮŽETE SE NA NÁS SPOLEHNOUT

Zakládáme si na osobním přístupu a dobré komunikaci. Nenecháme vás v tom plavat a o vaši zakázku se postaráme až do konce, na to se můžete spolehnout.

Libor

#

Zájem o technologie ve spojení s kreativním vizuálním oborem Libora přivedl ke studiu na Vyšší odborné škole filmové ve Zlíně. Následné studium na Univerzitě Tomáši Bati a zdokonalení kamerových a fotografických dovedností přispělo k vytvoření dobrého zázemí a založení kreativního reklamního ateliéru ve Zlíně. Libor má na starosti realizace, ať už se jedná o natáčení firemního videa ve výrobních prostorách nebo focení v exteriérech. Velká část jeho práce se odehrává také v ateliéru, ať už při focení nebo při následné postprodukci a spolupráci na projektech grafické tvorby.

Monika

#

Při studiu na Fakultě managementu a ekonomiky měla Monika možnost spolupracovat jako hlavní produkční při výrobě audiovizuálních snímků. Její komunikační schopnosti a práce s čísly se následně osvědčily také v rámci zajištění reklamní tvorby. Monika má na starosti komunikaci s klienty, produkční zajištění, supervizi na projektech grafické tvorby a celkovou organizaci v rámci ER Media.

důležitá je kvalita

Každý projekt je pro nás zajímavý. I zdánlivě malá zakázka může být začátkem velkých věcí, které vám budou dobře sloužit. Vždy se snažíme odevzdat projekt tak, aby vás co nejlépe reprezentoval. Dobře odvedená práce je pak pro nás tou nejlepší referencí.

#