Video
& Animace

Nedílnou součástí naší produkce je také kompletní výroba reklamních videí. Ať se jedná o image video vaší firmy nebo instruktážní snímek, rádi pro vás zpracujeme koncept, scénář a video natočíme v ateliéru nebo přímo u vás ve firmě. Umíme kompletní postprodukci od střihu, zvuku, výroby komentářů v různých jazycích až po motion grafiku.

Animujeme a natáčíme o sto šest

IMAGE VIDEO PRO MOUKA TIŠNOV

Nedílnou součástí propagace každé firmy je také video, které v několika minutách představí zajímavé firemní prostory, technologie, výrobky a také život uvnitř společnosti. Video slouží k propagaci na webových stránkách, sociálních sítích, veletrzích atd. Pro naší audiovizuální tvorbu využíváme také letecké záběry, které pořizuje zkušený pilot s licencí A2 pro kategorii OPEN.

NÁBOROVÉ VIDEO PRO CONTINENTAL BARUM

Pokud hledáte nové zaměstnance nebo jen chcete ostatním ukázat, jak dobře se mají vaši stávající zaměstnanci, je tento typ videa právě pro vás. Video natočíme, sestříháme, doplníme o vhodnou hudbu a ruchy. Pomocí motion grafiky jsme schopni popsat firemní prostředí nebo benefity.

TECHNOLOGICKÉ VIDEO PRO MS TECHNIK

Nevíte, jak představit vaší společnost zákazníkovi? Jednou z možností je technologické video, které umožňuje kreativně ukázat zázemí, kterým disponujete a vyzdvihnout vaší originalitu. Nemusíte se bát. Koncept a scénář nechte na nás. Disponujeme moderní technikou. Video natočíme, sestříháme, ozvučíme a pustíme do světa s motion grafikou nebo 3D animacemi.

 

 

PŘEDSTAVENÍ FIRMY PROMENS POMOCÍ FPV

Představení výrobních technologií může vypadat zcela netradičně! Díky dronu pro natáčení FPV (First person view) proletíme třeba i výrobní linkou. Pokud je vyžadována také přesnější informativní sdělení, doplníme video o motion grafiku s titulky.

Naše další reference
Group 10 VIDEO & ANIMACE WE B GRAFICKÝ DESIGN 3D DALŠÍ TVORBA F OT OGRAFI E