Další tvorba

Baví nás stále objevovat nové možnosti. Proto se rádi pouštíme i do originálních a netradičních projektů. Příkladem může být interaktivní promítací plocha nebo laserové promítání na budovu. Jaké nové projekty společně zrealizujeme?

Hravá forma firemní prezentace

Interaktivní promítání na podlahu je systém složený ze dvou projektorů, detekční jednotky a obslužného počítače. Díky senzoru pohybu se animace na ploše mění v závislosti na pohybu uživatele. Ať už se jedná o interaktivní hru nebo odkrývání plochy pohybem, projekce dokáže prezentovat firemní vizuální styl a zároveň zatraktivnit jinak obyčejné firemní prostory.

# #
#

Laserové promítání

Pro velkoplošné promítání si umíme poradit také s laserovou technologií. Tato projekce se výborně hodí tam, kde již klasické projektory nedostačují svojí svítivostí. I přes některá omezení má laserová technologie velmi jasný obraz a promítat je tak možné například na fasádu budovy. Projekt realizujeme od výběru vhodného projekčního místa, výběru technologie až po vytvoření kompletní animace a uvedení projekce do provozu. Tento styl projekce se výborně hodí pro firemní eventy a jakékoliv krátkodobé prezentace.

#
Naše další reference
Group 10 VIDEO & ANIMACE WE B GRAFICKÝ DESIGN 3D DALŠÍ TVORBA F OT OGRAFI E